Ονομαστική κατάσταση συμμετεχόντων στο σεμινάριο ενδυνάμωσης εκπαιδευτικών

Μπορείτε να δείτε την ονομαστική κατάσταση των συμμετεχόντων στο σεμινάριο ενδυνάμωσης εκπαιδευτικών της κας Βασιλείου. Αναγράφεται η ημέρα και η ώρα κατάθεσης της αίτησης, σύμφωνα με τη χρονοσήμανση του ηλεκτρονικού μηνύματος ή του fax.

Το σεμινάριο ενδυνάμωσης εκπαιδευτικών λόγω της 48ωρης απεργίας ΓΣΕΕ-ΑΔΕΔΥ θα πραγματοποιηθεί τελικά την Τρίτη 13 Νοεμβρίου και ώρες 17.30- 19.30 στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του 3ου Γενικού Λυκείου Π. Φαλήρου Δ/νση: Βύρωνος Βέρρα 3 & Ανδρομάχης, Παλαιό Φάληρο Τηλ 210 9327308 - Στάση Τραμ Ευαγγελική.

Χάρτης πρόσβασης

Η εισηγήτρια είχε την ευγενική καλοσύνη να υποδεχθεί το σύνολο των αιτήσεων των ενδιαφερομένων. Παρακαλούμε για οργανωτικούς λόγους να επιβεβαιώσετε τη συμμετοχή σας μέχρι και τη Δευτέρα 12 Νοεμβρίου είτε τηλεφωνικά στο 210 93.10.767 είτε με ηλεκτρονικό μήνυμα στο tomeaspol AT sch.gr  (αντικαθιστώντας το AT με @).

Το κυλικείο του σχολείου θα είναι ανοιχτό κατά την έναρξη του σεμιναρίου. Θα παρακαλούσαμε θερμά α) ότι φέρετε στην αίθουσα να το πάρετε και μαζί σας φεύγοντας, ώστε να μην επιβαρύνουμε το σχολείο με απορρίμματα και β) να έρθετε έγκαιρα ώστε να μη διαταραχθεί η ροή του σεμιναρίου.