Απόφαση έγκρισης προγραμμάτων σχολικών δραστηριοτήτων 2015-16

Επισυνάπτεται η απόφαση έγκρισης προγραμμάτων σχολικών δραστηριοτήτων του σχολ. έτους 2015-16.  Με αυτήν την απόφαση εγκρίνονται τα προγράμματα ΣΔ και μπορούν να ξεκινήσουν τις συναντήσεις. Οι αιτήσεις των εκπαιδευτικών για συμπλήρωση ωραρίου παραμένουν σε εκκρεμότητα μέχρι τη συνεδρίαση των Περιφερειακών συμβουλίων (ΠΥΣΔΕ/ΠΥΣΠΕ) σύμφωνα με την εγκύκλιο 178852/ΓΔ4 ΑΔΑ: ΩΛ8Ξ4653ΠΣ-Ω8Ρ. Παρακαλούμε να ελέγξετε προσεκτικά τους πίνακες με τα στοιχεία των προγραμμάτων. Επειδή σημειώθηκαν αρκετά λάθη και χρειάζονται διορθώσεις στο πρακτικό των σχολείων, τα αναμορφωμένα προγράμματα θα συμπεριληφθούν στην α΄ανακοινοποίηση. Οι σχολικές μονάδες θα λάβουν οδηγίες διόρθωσης από τους αρμόδιους υπεύθυνους. Παρακαλούμε τα αιτήματα μεταβολών να απευθύνονται στον αρμόδιο υπεύθυνο μέσω ηλεκτρονικής αλληλογραφίας και μετά από συνεννόηση να στέλνονται με την υπηρεσιακή αλληλογραφία τα διορθωμένα συνοδευτικά έγγραφα.

Συνημμένα:
Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (APOFASI-no22210.pdf)APOFASI-no22210.pdf[Απόφαση 22210 έγκρισης προγραμμάτων ΣΔ]604 kB