Κατάσταση εκπαιδευτικών επίσκεψης στην έκθεση City of robots

Δημιουργηθηκε στις Τετάρτη, 19 Φεβρουαρίου 2020 10:00
Εμφανίσεις: 266

Καλούνται οι παρακάτω εκπαιδευτικοί να παρακολουθήσουν το σεμινάριο για τις «Προκλήσεις του μέλλοντος» σε συνδυασμό με την επίσκεψη στην  έκθεση City of robots την Παρασκευή στις 17.00 στο Ίδρυμα Μείζονος Ελληνισμού Πειραιώς 254, 177 78 Ταύρος - δίπλα από την Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών.

 

Αμπαριώτης Απόστολος

ΠΕ86

4 Γυμν Π. Φαλήρου

Αποστολίδου Ελισσάβετ

ΠΕ01

1ο Γ/σιο  Καλλιθέας

Αφεντουλίδου Βασιλική

ΠΕ02

 4ο ΓΕΛ Παλαιού Φαλήρου

Βαμβαλή Ιωαννα

ΠΕ86

2ο ΓΕΛ Αγίου Δημητριου

Γιαννακοπούλου Σοφία

ΠΕ02

3ο Γ/σιο Αλίμου

Γκοτση Αικατερίνη

ΠΕ06, ΠΕ91.01

4ο ΓΕΛ Αλίμου

Γουρνά Σοφία

ΠΕ86

Π. ΓΕΛ Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης

Δελής Νικόλαος

ΠΕ04.01

Πρότυπο ΓΕΛ Ευαγγελικής Σχολής Νεας Σμύρνης

Δικαιάκου Αντωνία

ΠΕ02

8ο Γ/σιο Ν. Σμύρνης

Δρακουλέλλης Νικόλαος

ΠΕ86

Μουσικό Σχολείο Αλίμου

Κακλαμάνος Νικόλαος

ΠΕ02

1ο ΓΕ.Λ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

Καρτσάκη Ελένη

ΠΕ86

3ο ΓΕΛ Γλυφάδας

Καψούρης Απόστολος

ΠΕ04.04

1ο ΓΕΛ Αγ. Δημητρίου

Κοϊμάς Αναστάσιος

ΠΕ04.01

1ο Γ/σιο Αγίου Δημητρίου

Κόλλια Αθηνά

ΠΕ86

3ο ΓΕΛ Αργυρούπολης

Κουραμπή Βασιλική

ΠΕ86

1ο Γ/σιο Αλίμου

Κωνσταντή Σκουλαρίτη Δέσποινα

ΠΕ88.08

ΕΠΑΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Λαζαρης Βασίλειος

ΠΕ83

1ο ΕΠΑΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

Λεβέτσιος Γρηγόριος

ΠΕ04.01

3ο ΓΕΛ Ν. Σμύρνης

Μαλαμίδου Ελένη

ΠΕ86

Εκαπιδευτήρια Γιαννόπουλου (Γλυφάδα)

Μαντέλλου Ελένη

ΠΕ08

3οΓ/σιο Αργ/πολης

Μαργελη Ιωαννα

ΠΕ02

2ο ΓΕ.Λ Αγίου Δημητριου

Μεντζελοπούλου Σοφία

ΠΕ83

3ο Γ/ΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

Μουχλιανίτη Κωνσταντίνα

ΠΕ86

1ο ΓΕΛ Ελληνικού

Μπάκας Ιωάννης

ΠΕ84

1ο ΕΠΑΛ Αγ. Δημητρίου

Νιάρρου Βασιλική

ΠΕ86

2ο ΕΠΑΛ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

Παναγιωτοπούλου Ελένη

ΠΕ83

1ο Γ/σιο Αγ. Δημητρίου

Παπαδοπούλου Παρασκευή

ΠΕ86

2ο ΕΠΑΛ Νέας Σμύρνης

Πιπεριδη Ελένη

ΠΕ04.01

ΕΠΑΛ Αλίμου, ΕΠΑΛ Αργυρουπολης, 3ΓΕΛ Αλίμου,Γ/σιο Γλυφάδας, Διαπολιτισμικό Γ/σιο Ελληνικού

Ρόζη Αικατερίνη Μαρία

ΠΕ 04.05

3ο Γ/σιο Γλυφάδας

Ροκκά Ασημούλα

ΠΕ03

2ο ΓΕΛ Καλλιθέας

Σανιδά Φραγκούλα

ΠΕ86

2ο ΕΠΑΛ Ν.Σμύρνης

Σαριδάκη Άννα

ΠΕ86

2ο ΕΠΑΛ Νέας Σμύρνης

Σεμερτζάκης Ιωάννης

ΠΕ86

3ο Γ/σιο Αλίμου

Σκοπελίτου Μυρόπη

ΠΕ02

3ο Γ/σιο Αλίμου

Σκούρα Αθανασία

ΠΕ86

2ο ΓΕΛ Αλίμου

Σουικλιώτη Ελπίδα

ΠΕ03

5ο ΓΕΛ Καλλιθέας

Σουριδη Παναγιωτα

ΠΕ02

3ο Γυμνασιο Αργυρουπολης

Σούφη Δήμητρα

ΠΕ86

1ο ΓΕΛ Γλυφάδας

Σπυριδάκη Χαρίκλεια

ΠΕ86

3ο ΓΕΛ Νέας Σμύρνης

Τάκη Δήμητρα

ΠΕ04.04

1ο γυμνάσιο Αργυρούπολης

Τζιγκουνάκης Κωνσταντίνος

ΠΕ84

3ο Γυμνάσιο Παλαιού Φαλήρου

Τραντάλη Αγγελική

ΠΕ86

2ο γυμνάσιο Καλλιθέας

Τσαγαλά Ευρύκλεια

ΠΕ86

1ο ΓΕΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Τσακιράκη Μαριάνθη

ΠΕ86

2ο ΕΠΑΛ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

Τσίγκα Μαρία

ΠΕ86

1ο ΕΠΑΛ Αλίμου

Φωτεινοπούλου Χαρίκλεια

ΠΕ02

8ο Γ/σιο Ν. Σμύρνης

Χατζηβασιλείου Θεοδώρα

ΠΕ02

4ο Γ/σιο Ν. Σμύρνης

Χατζηκυριάκου Ευθυμία

ΠΕ02

1ο ΕΠΑΛ ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΕΊΟΥ

Χίου Μαρία

ΠΕ 86

4ο Γ/σιο Αργυρούπολης

 

 

Σε περίπτωση αδυναμίας προσέλευσης παρακαλούμε να ενημερώσουν με απαντητικό mail καθώς υπάρχει λίστα αναμονής.