Κατάσταση εκπαιδευτικών ξενάγησης στο Μουσείο Αρχαίας Ελληνικής Τεχνολογίας

Δημιουργηθηκε στις Τρίτη, 20 Μαρτίου 2018 09:23
Εμφανίσεις: 540

Καλούνται οι παρακάτω εκπαιδευτικοί να παρακολουθήσουν την ξενάγηση στο Μουσείο Αρχαίας Ελληνικής Τεχνολογίας.Η ξενάγηση θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 26/3 στο χώρο του Μουσείο στην οδό Πινδάρου 6 , Κολωνάκι και θα έχει δίωρη διάρκεια. Σε περίπτωση αδυναμίας προσέλευσης παρακαλούμε να ενημερώσετε με απαντητικό μήνυμα καθώς υπάρχουν 5 επιλαχόντες.

Ονοματεπώνυμο

Κλάδος

Σχολ.μονάδα 

Αντωνιάδου Πολυξένη - Ελένη

ΠΕ 09

4ο ΓΕΛ Αλίμου

Βαρδακαστάνη Μαρία

ΠΕ02

 3ο ΓΕΛ Ν. Σμύρνης

Βούλγαρη Φωτεινή

ΠΕ02

9ο Γ/σιο Καλλιθέας

Γεωργίου Σταυρούλα

ΠΕ02

Μουσικό Σχολείο Αλίμου

Γιαννάκη Ευαγγελία

ΠΕ06

6ο Γ/σιο Νέας Σμύρνης

Γιοβανάκη Ευδοκία

ΠΕ 14

1ο Γυμνάσιο Ν. Σμύρνης

Δράκου Φωτεινή

ΠΕ01

7ο ΓΕΛ Ν. Σμύρνης

Δρούγκα Αναστασία

ΠΕ04.01

1ο ΕΠΑΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

θεοδωράκη χρυσάνθη

ΠΕ 02

NΕΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Γ. ΜΑΛΛΙΑΡΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΥΚΕΙΟ

Καζάζης Πάτροκλος

ΠΕ03

4ο Γ/σιο Ν. Σμύρνης

Καραγγελής Κωνσταντίνος

ΠΕ03

3ο ΓΕΛ Γλυφάδας

Κατσίπης Μιχαήλ

ΠΕ12.01

8ο  Γ/σιο  Γλυφάδας

Κερρά Διονυσία

ΠΕ02

1ο ΓΕΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΎ

Κεσσανίδης Στυλιανός

ΠΕ 17.08

Ν. Εκπαιδευτήρια Γ. Μαλλιάρα

Κοϊμάς Αναστάσιος

ΠΕ04.01

1ο Γ/σιο Αγίου Δημητρίου

Κοντομήτρος Βασίλειος

ΠΕΟ2

1ο ΓΕΛ ΑΛΙΜΟΥ

Κοσκινά Ελισσάβετ

ΠΕ02

4ο Γυμνάσιο Νέας Σμύρνης

Κουντούρη Μαρία

ΠΕ02

Μουσικό Σχολείο Αλίμου

Κουτσόγεωργα Ελένη 

ΠΕ06

Ιδ. Γυμνάσιο Εκπαιδευτηρίων Γιαννόπουλου 

Κουτσούλη  Ασπασία

ΠΕ12.06/19 

3ο ΓΕΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 

Κωνσταντή-Σκουλικαρίτη Δέσποινα

ΠΕ18.15

1ο ΕΠΑΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Λάης Σπυρίδων

ΠΕ04.02

6ο ΓΕΛ Ν.Σμύρνης

Λαμπροπουλου Μαρια

ΠΕ1701

3ο ΕΠΑΛ Σιβιτανιδειου Σχολης

Λασκαρίδου Αντιγόνη

ΠΕ02

4ο ΓΕΛ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

Λαφαζάνη Μαγδαλανή

ΠΑΕ 06

1ο ΕΠΑΛ Ελληνικού

Λεβειδιώτου Γεωργία

ΠΕ11

1ο Γ/σιο Αρ/πολης

Λιάβα Φωτεινή

ΠΕ02

3ο Γ/σιο Ν.Σμύρνης

ΛΙΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

ΠΕ2

1ο Γ/σιο  Ν.Σμύρνης

Λουκρέζη Σμαράγδα 

ΠΕ02 

Μουσικό Σχολείο Αλίμου 

Μάινας Διονύσιος

ΠΕ02

2ο ΓΕΛ Διαπ/κής Εκπ/σης Ελληνικού

Μαλλιάρα Πηνελόπη

ΠΕ19/ΠΕ04.1

5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

Μάμαλη Ελένη

ΠΕ 02

2ο ΓΕΛ Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης Ελληνικού

Μανδρώνη Βασιλική

ΠΕ16.01

4ο Γ/σιο Ν. Σμύρνης

Μαντέλλου Ελένη

ΠΕ08

3οΓ/σιο Αργ/πολης

Mαρκαντώνης Ευάγγελος

ΠΕ01 & ΠΕ 0402

2ο ΓΕΛ Αργυρούπολης

Mαυροδόντη Ανθή

ΠΕ78

ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Μαυροματίδου Χαρά

ΠΕ06

3ο ΓΕ.Λ. Παλ. Φαλήρου

Μητροπούλου Ευσταθία

ΠΕ18.20

7ο Γ/σιο Καλλιθέας

Μητσιοπούλου Σοφία

ΠΕ 02

3ο Γ/σιο Π. Φαλήρου

Μπακαμήτσου Αθανασία

ΠΕ19

Πρότυπο Γ/σιο Ε.Σ.Σ.

ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΠΕ02

7ο ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

Μπακλώρη Ευαγγελία

ΠΕ02

3ο Γ/σιο Αργυρούπολης, 4ο Γ/σιο Αργυρούπολης, 1ο Γ/σιο Ελληνικού.

Νάρρου Βασιλική

ΠΕ19

2ο ΕΠΑΛ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

Νικολάου Γεώργιος

ΠΕ83/ΠΕ84

4ο ΓΕΛ Ν. Σμύρνης

Παναγιώτης Κολλιόπουλος

ΠΕ03

2ο ΓΕΛ Αλίμου

Παπαϊωάννου  Κωνσταντίνα

ΠΕΟ2

1ο ΓΕΛ ΑΛΙΜΟΥ

Παπανδρεάδη Ελένη

ΠΕ11 Φυσικής Αγωγής

1ο ΕΠΑΛ Ελληνικού

Παπασπηλίου Σταυρούλα

ΠΕ11

1ο Γυμνάσιο Ν. Σμύρνης

Παπουτσή Μαρία

ΠΕ03

2ο ΓΕΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

Παππά Θεοφανία

ΠΕ 03

ΕΝΙΑΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠ/ΚΟ Γ/ΣΙΟ- ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Παραρά Ελένη

ΠΕ02

2ο ΕΠΑΛ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

Πονηρός Νικόλαος

ΠΕ 17.01

2ο Γ/σιο Αλίμου

Πουπάκη Ειρήνη 

ΠΕ04.01

1 ΕΠΑΛ Ελληνικού 

Ρουσιαμάνη Αγγελική

ΠΕ13

9ο Γ/σιο Καλλιθέας

Σίδερης Απόστόλος

ΠΕ03

3ο ΓΕΛ ΑΛίμου

Σιδηροπούλου Άννα- Μαρία

ΠΕ02

9ο Γ/σιο Καλλιθέας

Στογιάνοβιτς Μάρα

ΠΕ 18-33

1ο ΕΠΑ Λ Αγ Δημητρίου 

Στρατηγάκου Παναγιώτα

ΠΕ02

2o ΓΕΛ Π Φαλήρου

Τζινιέρη  Χρυσούλα

ΠΕ02

4ο  ΓΕΛ  Ν. Σμύρνης

Τραγάρη Σοφία - Καλλιόπη 

ΠΕ01 /02

3o Γ/σιο Μοσχάτου

Τριπολιτσιώτου Ολυμπία

ΠΕ0405

2ο Γ/σιο Ν. Σμύρνης

Τσακιράκη Μαριάνθη

ΠΕ19

2ο ΕΠΑΛ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

Φωτοπούλου Χάρις

ΠΕ02

2ο Γ/σιο Ταύρου

Χαλαστανη Χαρικλεια 

ΠΕ19

ΕΝΕΕΓΥΛ Αγίου Δημητρίου 

Χαραλαμποπούλου Άννα

ΠΕ02

1ο ΓΕΛ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Χατζαρουλας Τιμοθεος

ΠΕ12.08 (Χημικος Μηχανικος)

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ

Χατζηβασιλείου Θεοδώρα

ΠΕ02

4ο Γ/σιο Ν. Σμύρνης

Χορταριάς Θεόδωρος

ΠΕ06

Εκπαιδευτήρια Γιαννόπουλου

Χούσος Γεώργιος

ΠΕ14.04

5ο ΓΕΛ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ