Κατάσταση εκπαιδευτικών ημερίδων "Καινοτόμων διδακτικών πρακτικών"

Δημιουργηθηκε στις Δευτέρα, 05 Μαρτίου 2018 09:02
Εμφανίσεις: 593

Καλούνται οι παρακάτω εκπαιδευτικοί να παρακολουθήσουν τις ημερίδες "Καινοτόμες διδακτικές πρακτικές" στελεχώνοντας τις εξής ομάδες: Παρακαλούμε θερμά σε περίπτωση κωλύματος να ενημερώσουν το γραφείο πολιτιστικών θεμάτων έως τις 12/3 ώστε να αντικατασταθούν. Οι υπόλοιπες αιτήσεις θα ικανοποιηθούν στο εγγύς μέλλον καθώς προγραμματίζεται επανάληψη των ημερίδων.

Σάββατο 17 Μαρτίου Ευαγγελική σχολή Σμύρνης  9.15-13.00

Σταμάτογλου Μαρία

ΠΕ02

2o Γ/σιο Καλλιθέας

Μπαλωμένου Ιωάννα

ΠΕ06

2o Γ/σιο Καλλιθέας

Γεωργίου Σταυρούλα

ΠΕ 02

Μουσικό Σχολείο Αλίμου

Μιχοπούλου Ελένη

ΠΕΟ2

2ο ΓΕΛ Μοσχάτου

Μπαφούνης Ιωάννης

ΠΕ02

3ο ΕΠΑΛ ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΕΙΟΥ

Ντάνης Ευάγγελος

ΠΕ01

2ο ΓΕΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 

Μάμαλη Ελένη

ΠΕ 02

2ο ΓΕΛ Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης Ελληνικού 

Λινάρδος Νικόλαος

ΠΕ02

Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης

Τόλη Βασιλική

ΠΕ02

Λεόντειο Λύκειο Ν.Σμύρνης

Κουτσόπετρα Καλλιόπη

ΠΕ02

3ο ΓΕΛ Π. Φαλήρου

Γκόνου Ελένη

ΠΕ02

Πρότυπο Γ/σιο Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης

Μπίκος Γεώργιος

ΠΕ13

7ο ΓΕΛ Καλλιθέας

Μητσιοπούλου Σοφία

ΠΕ02

3o Γ/σιο Π. Φαληρου

Καραχάλιου Παρασκευή

ΠΕ 02

6ο ΓΕΛ Καλλιθέας

Καλούδη Ευαγγελία

ΠΕ02

Μουσικό Σχολείο Αλίμου

Μαυροματίδου Χαρά

ΠΕ06

3ο ΓΕΛ Παλ. Φαλήρου

Πεφάνη Ευαγγελία

ΠΕ 13

1ο ΓΕΛ ΑΛΙΜΟΥ

Βαρδακαστάνη  Μαρία

ΠΕ02

3ο ΓΕΛ Νέας Σμύρνης

Σακέτου Ελένη

ΠΕΟ2

ΓΕΛ ΝΕΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ Γ. ΜΑΛΛΙΑΡΑ

Λασκαρίδου Αντιγόνη

ΠΕ02

4ο ΓΕΛ  ΠΑΛΑΙΟΥ  ΦΑΛΗΡΟΥ

2ο τμήμα: Καθηγητές θετικών κατευθύνσεων

Σεμερτζάκης Ιωάννης

ΠΕ19

3ο Γ/σιο Αλίμου

Δαγρέ Παρασκευή

ΠΕ04.02

2ο ΓΕΛ Διαπ/κης Εκπ/σης Ελληνικού

Μεταξάς Νικόλαος

ΠΕ03

Πρότυπο Γ/σιο Ευαγγελικής

Γιοβανάκη Ευδοκία

ΠΕ 14 01

1ο Γυμνάσιο Ν. Σμύρνης

Δουρή Μοσχούλα Καλλιρόη

ΠΕ 09

2ο ΓΕΛ Μοσχάτο

Αγγελιδου Χρυση

ΠΕ04.02

Πρότυπο ΓΕΛ Ευαγγελικης Σχολής Σμυρνης

Ρούγγα Ειρήνη

ΠΕ04.02

3ο ΓΕΛ Καλλιθέας

Αρδαβάνη Καλλιόπη

ΠΕ03

2ο Γ/σιο Ταύρου

Τραντάλη Αγγελική 

ΠΕ19

2ο Γ/ΣΙΟ Καλλιθέας 

Γκιμίσης Βασίλειος

ΠΕ03

Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης

Ζόρλα Βασιλική

ΠΕ03

3ο Γ/σιο Ν. Σμύρνης

Οικονόμου Ιωάννης

ΠΕ04.04

7ο ΓΕΛ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Καλακος Ιωαννης

ΠΕ17.08

1ο Εσπερινο ΕΠΑΛ Ταυρου

Παπαντώνη Μαρία

ΠΕ19-ΠΕ03

9ο Γ/σιο Καλλιθέας

Ορφανίδου Σοφία

ΠΕ03

3ο ΓΕΛ Π.Φαλήρου

Kότσιρα Βασιλική 

ΠΕ04.02

Λεόντειο Λύκειο Ν.Σμύρνης

Σελεβίστας Κωνσταντίνος

ΠΕ03

5ο Γ/σιο Αγ. Δημητρίου

Παπακωνσταντίνου Αικατερινη

ΠΕ19

2ο Γ/σιο Αγ. Δημητρίου

Κυριακή 18 Μαρτίου 2ο Γυμνάσιο Αλίμου

Ομάδα Α Θεωρητικών επιστημών

 

 

 

Αικατερίνη Αραμπατζη

ΠΕ02

2ο Γ/σιο Αλίμου

Μάμαλη Ελένη

ΠΕ 02

2ο ΓΕΛ Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης Ελληνικού

Δοκοπούλου Αικατερίνη

ΠΕ02

3ο Γ/σιο Γλυφάδας

Μιχάλη Μαρία

ΠΕ02

2ο Γ/σιο Αγ. Δημητρίου

Θεοδωροπούλου Μαρία

ΠΕ02

3ο ΓΕΛ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

Κελαϊδίτου Μαρία

ΠΕ02

8ο Γυμνάσιο Γλυφάδας

Δεκαρίστου Γεωργία

ΠΕ02

3ο Γ/σιο Γλυφάδας

Δοκοπούλου Αικατερίνη

ΠΕ02

3ο Γ/σιο Γλυφάδας

Χατζηγιαννακού Δόμνα

ΠΕ02

6ο ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

Σουρίδη Παναγιώτα

ΠΕ02

3 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

Κακλαμάνος Νικόλαος

ΠΕ02

1ο ΓΕ.Λ. Αργυρούπολης

Δρακοπούλου Ελένη

ΠΕΟ2

5ο   Γ/σιο Γλυφάδας

Αλεξάκη Γεωργία

ΠΕ02

4ο ΓΕΛ Γλυφαδας

Πάτρα Καλλιόπη

ΠΕ02

6ο Γ/σιο Αγ. Δημητρίου

Παπαϊωάννου Κωνσταντίνα

ΠΕ02

1ο ΓΕΛ ΑΛΙΜΟΥ

Μπίλιου Μαρία

ΠΕ02

4ο ΓΕΛ Γλυφάδας

Λουκρέζη Σμαράγδα

ΠΕ02

Μουσικό Σχολείο Αλίμου

Κουντούρη Μαρία

ΠΕ02

Μουσικό Σχολείο Αλίμου

Zηργάνου Αντωνία

ΠΕ02

5ο  Γ/σιο Γλυφάδας

Ομάδα Β: Θετικών επιστημών

Λουμπαρδιά Ευγενία

ΠΕ19

3ο Γυμνάσιο Γλυφάδας

Σκοπελίτου  Μυρόπη 

ΠΕ 03

3ο Γ/σιο Αλίμου 

Λαλιώτη Βασιλική

ΠΕ20

1ο Γ/σιο Ελληνικού

Κασιμάτης Αλέξανδρος 

ΠΕ04.04

4ο ΓΕΛ Αλίμου 

Λιγνού Ευαγγελία

ΠΕ03

3ο Γ/ΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τριπολιτσιώτου Φωτεινή

ΠΕ04.02

6ο ΓΕΛ Γλυφάδας

Ζελιαναίου  Αγγελική

ΠΕ03

Εκπαιδευτήρια Γεωργίου Ζώη

Παναγιώτου Γεώργιος

ΠΕ19

2ο Γ/σιο Αγ. Δημητρίου

Νικολοπούλου Κωνσταντίνα

ΠΕ.0410

2ο ΓΕΛ Αργυρούπολης

Κιζιρίδου Μελπομένη

ΠΕ19

6ο Γ/σιο Γλυφάδας

Πηγή Τζανουλίνου

ΠΕ15

1ο Γ/σιο Αγ. Δημητρίου

Τσοπανά Μαρία

ΠΕ15

3Ο  Γυμνάσιο Αλίμου

Καψούρης Απόστολος

ΠΕ04.04

1ο ΓΕΛ Αγ. Δημητρίου

Δημήτρουλα Μαρία

ΠΕ03

3ο Γ/σιο Αλίμου

Παπουτσή Μαρία

ΠΕ03

2ο ΓΕΛ Αργυρούπολης

Αντωνιάδου Πολυξένη - Ελένη

ΠΕ09

4ο ΓΕΛ Αλίμου

Πονηρός Νικόλαος

ΠΕ 17.01

2ο Γ/σιο Αλίμου

Κωνσταντία Δερλού

ΠΕ04.04

8ο Γ/σιο Ν. Σμύρνης

Κουράκος Παναγιώτης

ΠΕ04.01

2ο ΓΕΛ Γλυφάδας

Φιλίππου Αικατερίνη

ΠΕ04.01

3ο Γ/σιο Ν.Σμύρνης

Μεϊντάνης Δημήτρης 

ΠΕ04.01

ΙΔ. ΓΕΛ ΕΚΠ. Γ. ΖΩΗ

Ελένη Τσιλιβή

ΠΕ04.04

Ιδιωτικό ΓΕΛ, Εκπαιδευτήρια Γ. Ζώη

Χίου Μαρία

ΠΕ19

6ο Γ/σιο Γλυφάδας

Λούκα Μαρία

ΠΕΟ4.01

1ο ΓΕΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ