Καταστάσεις εκπαιδευτικών σεμιναρίου "Η τέχνη της ιστόρησης", 18/1

Δημιουργηθηκε στις Δευτέρα, 15 Ιανουαρίου 2018 10:29
Εμφανίσεις: 243

Καλούνται οι παρακάτω εκπαιδευτικοί να προσέλθουν στο αμφιθέατρο του Ιδρύματος Θεοχαράκη την Πέμπτη 18 Ιανουαρίου στις 15.00 προκειμένου να παρακολουθήσουν το σεμινάριο ¨Ητέχνη της ιστόρησης μέσα από μουσειακά αντικείμενα".

 

Aλεξοπούλου Σταυρούλα

ΠΕΟ2

3ο Γυμνάσιο Αγίου Δημητρίου

Moυχελή Αδαμαντία

ΠΕ02

1ο Γ/σιο Ελληνικού

Αγιοβλασιτη Αδαμαντια

ΠΕΟ2

8ο Γ/σιο Γλυφαδας

Αραμπατζή Αικατερίνη

ΠΕ04

2ο Γ/σιο Αλίμου

Αργυριάδου Μαρία

ΠΕ02

3ο Γ/σιο Αλίμου

Αρναούτη Ειρήνη

ΠΕ06

Πρότυπο ΓΕΛ Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης

Βόρρη Ευσταθία

ΠΕ 10

6ο ΓΕΛ Γλυφάδας

Γιαννακοπούλου Σοφία

ΠΕ02

3ο Γ/σιο Αλίμου

Γιαννέλου Περσεφόνη

ΠΕ02

1ο ΓΕΛ ΤΑΥΡΟΥ

Γράψα Ουρανία 

ΠΕ02

9ο /σιο Καλλιθέας 

Δάφνη Στεφανίδου 

ΠΕ02

ΛΛΝΣ

Δεκαρίστου Γεωργία

ΠΕ02

3ο Γυμνάσιο Γλυφάδας

Δουρή Μοσχούλα Καλλιρόη

ΠΕ09

2ο ΓΕΛ Μοσχάτου

Δρακοπούλου Ελένη

ΠΕ02

5ο Γ/σιο Γλυφάδας

Ζαφείρη Ευγενία

ΠΕ02

1ο ΓΕΛ Ελληνικού

Ζόμπολα Μαριλένα

ΠΕ02

6 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 

Ηροδότου - Τσίλη Νίκη

ΠΕ02

2ο Γ/σιο Ελληνικού

Καρδαση Σοφια

ΠΕ02

7οΓΕΛ Ν.Σμύρνης 

Κουτσόπετρα Καλλιόπη

ΠΕ02

3ο ΓΕΛ Π. Φαλήρου

Κρικέλλα Μαρία

ΠΕ 18.02, ΠΕ 02

Δ΄ ΔΙΔΕ Αθήνας

Λαμπράκη Χριστίνα

ΠΕΟ5

8ο Γ/σιο Ν. Σμύρνης

Λαμπρίδη Χριστίνα

ΠΕ05

Διεύθυνση Δ.Ε. Δ' Αθήνας

Λασκαρίδου Αντιγόνη

ΠΕ02

4ο ΓΕΛ  ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

Λέλλου Αγγελική

ΠΕ02

2ο ΓΕΛ Αγίου Δημητρίου

Λεοντιάδου Ελένη

ΠΕ02

Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικο Γυμνασιο Λύκειο

Μάινας Διονύσιος

ΠΕ02

2ο ΓΕΛ Δ/κής Εκπ/σης Ελληνικού

Μπακιρτζόγλου Δέσποινα

ΠΕ02

7ο ΓΕ.Λ. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

Νιάρρου Βασιλική

ΠΕ04

2ο ΕΠΑΛ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

Νικηφορίδου Σοφία

Π.Ε. 09 Οικονομολόγος

ΕΠΑ.Λ. Αλίμου

Παγουρτζή Μαρία

ΠΕ02

1ο ΓΕΛ Ταύρου

Παραρά Ελένη

ΠΕ02

2ο ΕΠΑΛ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

Πατρώνα Καλλιόπη

ΠΕ01

3 ο ΓΕΛ ΑΛΙΜΟΥ

Πατσατζή Μαρία

ΠΕ02

9ο Γ/σιο Καλλιθέας

Σιδηροπούλου Άννα-Μαρία

ΠΕ02

9ο Γ/σιο Καλλιθέας

Σμαράγδα Λουκρέζη

ΠΕ02

Μουσικό Σχολείο Αλίμου

Σπήτα Βασιλική

ΠΕ02

7ο Γ/σιο Καλλιθέας

Σταύρου Ασημίνα

ΠΕ02

3οΓΕΛ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Τάκη Δήμητρα

ΠΕ04.04

1ο γυμνασιο Αργυρούπολης

Τζακώστα Χαρά

ΠΕ11

Ενιαίο Ειδικό Επ/κό Γ/σιο-Λ/κειο Αγ Δημητρίου

Τζουανάκη Μαρία

ΠΕ02

2ο Γ/σιο Μοσχάτου

Τόλη Βασιλική

ΠΕ2

ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

Τοψίδου Ζωή

ΠΕΟ2

2ο Γ/σιο Γλυφάδας

Τσακιράκη Μαριάνθη

ΠΕ19

2ο ΕΠΑΛ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

Τσαλικούσου Πηνελόπη

ΠΕ02

1ο ΓΕΛ Ν. ΣΜΎΡΝΗΣ 

Φακοπουλιδου Υβοννη

ΠΕ02

1ο ΓΕΛ Γλυφαδας

Φερεντίνου Αναστασία

ΠΕ04.01

3ο Γ/σιο Αλίμου

Χαραμή Χαραλαμπία

ΠΕ02

1ο ΓΕΛ Ελληνικού