Κατάσταση εκπαιδευτικών για το σεμινάριο: "Αρχαία κινεζική επιστήμη και τεχνολογία"

Δημιουργηθηκε στις Πέμπτη, 02 Νοεμβρίου 2017 12:23
Εμφανίσεις: 366

Ολες οι αιτήσεις για το σεμινάριο "Αρχαία κινεζική επιστήμη και τεχνολογία" ικανοποιούνται.

Οι εκπαιδευτικοί που δήλωσαν συμμετοχή είναι οι ακόλουθοι:

 

Αικατερίνη Αραμπατζή 167567 ΠΕ02 2ο Γ/σιο Αλίμου
Άρτεμις Γώγου 80967 ΠΕ08 2ο Γ/σιο Αλίμου
Παπαδόπουλος  Κωνσταντίνος 382 ΠΕ 03 1ο   ΕΠΑΛ   Σιβιτανιδείου
Χριστόπουλου Μαρία  204298 ΠΕ12.08 6ο Γυμν.Αγ.Δημητρίου 
Δεσποτίδου Χρυσούλα  212659 ΠΕ03 5ο ΓΕΛ Καλλιθέας
Τζιγκουνάκης Κωνσταντίνος 177593 ΠΕ17 04 3οΓυμνάσιο Παλ Φαλήρου
τάκη δήμητρα 214423 ΠΕ 04.04 1ο γυμνάσιο Αργυρούπολης
Νιάρρου Βασιλική 185078 ΠΕ04 2ο ΕΠΑΛ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
Τσακιράκη Μαριάνθη 167093 ΠΕ19 2ο ΕΠΑΛ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚαΪνού Ελένη 164630 ΠΕ05 2ο Γ/σιο Ν.Σμύρνης
Σεμερτζάκης Ιωάννης 169020 ΠΕ19 3ο Γ/σιο Αλίμου
Αγγελάκη Μαρία Ευτυχία  177936 ΠΕ19/ΠΕ03 4ο ΓΕΛ Νέας Σμύρνης 
ΠΑΠΠΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 212882 ΠΕ03 ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Μαλλιάρα Πηνελόπη 167051 ΠΕ19 - ΠΕ04.01 5ο Γ/σιο Ν. Σμύρνης
Φαλδαμή Ελένη 160317 ΠΕ04.02 3ο ΓΕΛ Παλ. Φαλήρου
Καστανάρα Ευτυχία 217928 ΠΕ03 3ο ΓΕΛ Καλλιθέας
Τοψίδου Ζωή 173527 ΠΕΟ2 2ο Γ/σιο Γλυφάδας
Τοψίδου Ζωή 173527 ΠΕΟ2 2ο Γ/σιο Γλυφάδας
Καζάζης Πάτροκλος 202229 ΠΕ03 4ο Γ/σιο Ν. Σμύρνης
Κατσίπης Μιχαήλ 199196 ΠΕ12.01 8ο  Γ/σιο Γλυφάδας
Μαυροματίδου  Χαραλαμπία  168425 ΠΕ06 3ο ΓΕΛ Παλ. Φαλήρου 
 Ρηνιού Δέσποινα - Ντέμπυ 183889 ΠΕ03 2ο Γ/σιο Π. Φαλήρου
Αντωνιάδου Πολυξένη-Ελένη 164787 ΠΕ 09 4ο ΓΕΛ Αλίμoυ
Πονηρός Νικόλαος 161487 ΠΕ17.01 2ο Γ/σιο Αλίμο
Παπαϊωάννου  Κωνσταντίνα 197396 ΠΕΟ2 1ο ΓΕΛ ΑΛΙΜΟΥ
Κοντομήτρος  Βασίλειος 197186 ΠΕΟ2 1ο  ΓΕΛ ΑΛΙΜΟΥ
Παραρά Ελένη 179641 ΠΕ02 2ο ΕΠΑΛ Ν. Σμύρνης
Παπαδοπούλου Παρασκευή 172572 ΠΕ19 2ο ΕΠΑΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
Σανιδά Φραγκούλα 169016 ΠΕ19 2ο ΕΠΑΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Τζινιέρη  Χρυσούλα 183047 ΠΕ02 4ο  ΓΕΛ  Ν. Σμύρνης
Αυλακιωτου Θωμαη 171528 ΠΕ11 2ο ΓΕΛ Αγ. Δημητριου
Λουκρέζη Σμαράγδα 175496 ΠΕ02 Μουσικό Σχολείο Αλίμου
Καραχάλιου Παρασκευή 163987 ΠΕ02 6ο ΓΕΛ Καλλιθέας
Δημήτρουλα Μαρία 212665 ΠΕ03 3ο Γ/σιο Αλίμου
Αρβανίτη Φανή  151943 ΠΕ13 4ο ΓΕΛ Γλυφάδας 
Τσιρογιάννη Κωνσταντινιά 44064865 ΠΕ02 1ο ΕΠΑΛ Σιβιτανιδείου Σχολής
 Κωνσταντή - Σκουλικαρίτη Δέσποινα 177832 ΠΕ18.15 1ο ΕΠΑΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Καλομοίρη Λυγερή 171498 ΠΕ10 4ο ΓΕΛ Γλυφάδας
δαγρέ παρασκευή 154416 ΠΕ04.02 2ο ΓΕΛ ΔΙΑΠ/ΚΗΣ ΕΚΠ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Γιαννακοπούλου Σοφία 155806 ΠΕ02 3ο Γ/σιο Αλίμου
Δράμπαλου Χαρίλεια  187237 ΠΕ17.02 4ο Γυμνάσιο Αγ. Δημητρίου
Σούφη Δήμητρα 169023 ΠΕ19 1ο ΓΕΛ Γλυφάδας
ΧΑΖΑΠΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 183013 ΠΕ15 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΜΠΙΤΣΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 159915 ΠΕ03 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Πεφάνη Ορθοδοξία 160674 ΠΕ08 3ο Γ/σιο Γλυφαδας
Λιάβα Φωτεινή 165696 ΠΕ02 3ο Γ/σιο Ν.Σμύρνης
Σαριδάκη Άννα 167080 ΠΕ19 2ο ΕΠΑΛ Νέας Σμύρνης
Γαλάνης Μαργαρίτης 155791 ΠΕ02 4ο ΓΕΛ Νέας Σμύρνης