Ονομαστικές καταστάσεις σεμιναρίων Ιστορικού Μουσείου

Δημιουργηθηκε στις Τρίτη, 28 Οκτωβρίου 2014 14:02
Εμφανίσεις: 826

Η πρώτη συνάντηση ενημέρωσης για τα εκπαιδευτικά προγράμματα του Εθνικού Ιστορικού Μουσείου πραγματοποιήθηκε την 1η Νοεμβρίου 2014. Οι εκπαιδευτικοί της Α ομάδας μπορούν να εκτυπώσουν το αρχείο της βεβαίωσης (στα επισυναπτόμενα).

Οι επόμενες ομάδες καλούνται οι ακόλουθοι εκπαιδευτικοί να παρακολουθήσουν τα σεμινάρια εκπαιδευτικών προγραμμάτων του Ιστορικού Μουσείου ως εξής:

 

2η ομάδα: Σάββατο 22 Νοεμβρίου 2014 και ώρες 11-14.00

10/14/2014 11:40:31 ΚΑΡΜΙΡΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΠΕ02 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
10/14/2014 15:29:56 ΓΙΑΒΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02 4ο ΓΕΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
10/14/2014 16:09:39 ΦΛΟΥΣΚΟΥΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕ02 30 ΓΕΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
10/14/2014 20:39:48 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 1ο ΕΠΑΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
10/14/2014 20:42:55 ΚΑΝΤΕΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΕ02 2ο  ΓΕΛ ΑΛΙΜΟΥ
10/14/2014 20:47:47 ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΕ02 Π.Π. ΓΕΛ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
10/14/2014 21:27:16 ΖΑΡΠΑ ΧΡΥΣΗ ΠΕ02 ΙΔ. ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Γ. ΖΩΗ
10/14/2014 22:18:25 ΔΙΑΚΑΤΟΥ ΣΟΝΙΑ ΠΕ02 2ο ΓΕΛ ΑΛΙΜΟΥ
10/14/2014 22:25:34 ΓΡΑΨΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΕ02 9ο Γ/ΣΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
10/14/2014 22:38:18 ΧΑΝΤΖΗ ΑΓΝΗ ΠΕ02 1ΓΕΛ ΑΛΙΜΟΥ
10/14/2014 22:45:11 ΧΑΛΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ Γ/ΣΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10/14/2014 22:47:20 ΜΠΕΡΤΣΙΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΕΚΠ/ΗΡΙΑ ΠΑΛΛΑΔΙΟ
10/14/2014 23:21:04 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ02 5ο ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
10/15/2014 0:05:25 ΜΠΟΥΜΠΟΥΣΗ ΟΛΓΑ ΠΕ02 5ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ
10/15/2014 10:19:53 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ02 1οΓΥΜΝΑΣΙΟ
10/15/2014 10:56:58 ΜΠΙΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 3ο ΓΕΛ ΓΛΥΦΑΔΣ
10/15/2014 12:39:25 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕ02 2ο ΕΠΑΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
10/15/2014 15:14:30 ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑ ΜΑΡΙΝΑ ΠΕ02 5ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ
10/15/2014 16:53:47 ΚΕΧΑΓΙΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΕ02 9 Γ/ΣΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
10/15/2014 17:54:39 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ02 1ο ΓΕΛ ΑΛΙΜΟΥ
10/15/2014 19:31:29 ΝΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ02 ΓΕΛ ΣΠΕΤΣΩΝ
10/15/2014 19:51:32 ΚΑΤΣΙΒΕΛΑ ΟΛΓΑ ΠΕ07 ΚΑΙ ΠΕ02 ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΙΜΟΥ
10/15/2014 20:09:21 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΠΕ02 6ο Γ/ΣΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
10/16/2014 1:22:53 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕ02 3ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ
10/16/2014 10:00:28 ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΠΕ02 1ο ΓΕΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
10/16/2014 11:24:30 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ02 1ο ΕΠΑΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
10/16/2014 15:52:13 ΠΕΤΡΗ ΑΝΝΑ ΠΕ02 1ο ΓΕΛ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ.
10/16/2014 17:48:15 ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 8ο Γ/ΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
10/16/2014 18:16:10 ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΕ02 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
10/16/2014 18:48:52 ΜΟΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ02 1ο ΓΕΛ.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

3η ομάδα: Σάββατο 10 Ιανουαρίου 2015 και ώρες 11.00-14.00

10/16/2014 21:26:36 ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕ02 4ο ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
10/16/2014 22:23:02 ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΕ02 3ο Γ/ΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
10/16/2014 23:22:18 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΠΕ02 3 ο ΓΕΛ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ
10/17/2014 14:22:01 ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ02 ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΜΑΛΙΑΡΑ
10/17/2014 14:24:16 ΝΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕ02 ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΜΑΛΙΑΡΑ
10/17/2014 18:34:29 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕ02 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
10/17/2014 18:37:52 ΔΙΚΑΙΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΕ02 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
10/18/2014 13:11:50 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ02 2ο Γ/ΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10/19/2014 7:33:47 ΚΑΡΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ02 6ο ΓΕΛ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
10/19/2014 20:40:42 ΑΒΡΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ02 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10/19/2014 20:44:49 ΑΡΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ02 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
10/19/2014 21:15:14 ΖΑΒΑΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΠΕ02 3ο ΓΕΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
10/20/2014 11:20:43 ΝΟΕΑ ΞΑΝΘΗ ΠΕ02 ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΕΛ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
10/20/2014 19:52:08 ΚΟΥΓΙΑΤΣΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΠΕ02 2οΓΥΜ/ΣΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
10/21/2014 12:43:54 ΠΑΡΑΝΟΜΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕ02 3ο ΕΠΑΛ ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΕΙΟΥ
10/21/2014 12:45:43 ΛΙΟΝΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02 3ο ΕΠΑΛ ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΕΙΟΥ
10/22/2014 12:46:00 ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 3ο ΕΠΑΛ ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΕΙΟΥ
10/22/2014 20:52:21 ΔΡΟΥΚΑ ΣΟΦΙΑ ΠΕ02 8ο Γ/ΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
10/24/2014 21:39:28 ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕ02 ΕΙΔΙΚΟ ΕΠ/ΚΟ Γ/ΣΙΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10/24/2014 21:41:35 ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ02 ΕΙΔΙΚΟ ΕΠ/ΚΟ Γ/ΣΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10/13/2014 16:01:48 ΝΙΑΡΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ04 2ο ΕΠΑΛ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
10/13/2014 16:04:21 ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΠΕ19 2ο ΕΠΑΛΝ.ΣΜΥΡΝΗΣ
10/13/2014 16:08:03 ΓΩΓΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΕ08 2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ
10/13/2014 17:38:15 ΚΟΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ04.04 2ο ΓΥΜΝ.ΔΙΑΠ.ΕΚΠ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
10/13/2014 18:58:42 ΠΑΠΑΔΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕ 11 12ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
10/13/2014 19:22:48 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ03 3ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ
10/13/2014 20:23:28 ΛΙΟΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΕ01 2ο Γ/ΣΙΟ ΑΡΓ/ΠΟΛΗΣ
10/13/2014 20:30:06 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΕ01 1ο Γ/ΣΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
10/13/2014 20:41:51 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕΟ8 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
10/13/2014 21:07:47 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΛΥΓΕΡΗ ΠΕ10 4ο ΓΕΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

4η ομάδα: Σάββατο 31 Ιανουαρίου 2015 και ώρες 11.00-14.00

10/14/2014 0:25:50 ΓΚΟΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΕ06 Γ/ΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ
10/14/2014 8:16:22 ΧΑΖΑΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ15 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
10/14/2014 10:42:09 ΨΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ01 1ο Γ/ΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
10/14/2014 10:55:13 ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ12.01 2 ΓΕΛ ΑΛΙΜΟΥ
10/14/2014 16:49:16 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ01 & ΠΕ04-02 2ο ΓΕΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
10/14/2014 17:48:48 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ06 6ο Γ/ΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10/14/2014 21:22:07 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ10 2ο ΓΕΛ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
10/15/2014 1:01:51 ΒΑΝΤΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ08 11ο Δ.Σχ. Π.Φαληρου (ΔΙΑΘΕΣΗ απο Δ΄ΘΜΙΑ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ)
10/15/2014 8:42:42 ΣΕΜΕΡΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ19 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ
10/15/2014 9:35:23 ΓΕΡΟΝΤΙΤΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΠΕ1802 2ο ΕΠΑΛ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
10/17/2014 0:26:29 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ 13 4ο ΓΥΜΝ. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
10/17/2014 16:14:31 ΔΕΡΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΠΕ04.04 8 Γυμνάσιο Ν. Σμύρνης
10/17/2014 18:36:21 ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ05 8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
10/18/2014 22:14:27 ΡΟΥΣΙΑΜΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ13 9ο Γ/ΣΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
10/20/2014 17:56:24 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ05 2ο Γ/ΣΙΟ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
10/20/2014 19:29:20 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΗΡΩΔΙΤΗ ΠΕ03 1ο ΕΠΑΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
10/25/2014 20:58:15 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ07 4ο Γ/ΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
  ΑΡΓΥΡΙΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ   3ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ

Ικανοποιήθηκαν όλες οι αιτήσεις, δόθηκε προτεραιότητα στους ΠΕ02, σύμφωνα με την εγκύκλιο πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος.

 

Συνημμένα:
Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (certificate-nhm.ppt)certificate-nhm.ppt[Αρχείο Βεβαίωσης 1ης ομάδας]184 kB
Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (numism1nov.pdf)numism1nov.pdf[Βεβαιώσεις συμμετοχής 1ης ομάδας (1/11)]222 kB